Miejsce pracy :

FAMUR FAMAK S.A. Kluczbork

Opis stanowiska :

Famur Famak to zespół pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.
Obecnie dla naszego zakładu w Kluczborku poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Kluczbork

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

 • tworzenie harmonogramów produkcji,
 • monitorowanie i analiza stanów magazynowych,
 • analiza zleceń produkcyjnych,
 • współpraca z wydziałami produkcyjnymi.

Nasze wymagania:

 • wykształcenie wyższe techniczne,
 • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
 • dobra znajomość rysunku technicznego,
 • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
 • znajomość narzędzi Lean,
 • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku,
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zajęć sportowych lub wydarzeń kulturalnych, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek),
 • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku, ul. Fabryczna 5, REGON: 531102726, NIP: 7510002119, KRS: 0000076547.
2. Famur Famak S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 Home  / Sitemap  / nach Oben

 

 

KONTAKT

FAMUR FAMAK S.A.

      ul. Fabryczna 5, 46-200 Kluczbork
Polen
     
      tel. : +48 77 44 77 100 
      fax.: +48 77 44 77 401
     
      email: